ZOEKEN:
ISO 9001 norm
Wat biedt Sprank
Wonen
Begeleid wonen Op jezelf wonen met begeleiding? Door heel Nederland heeft Sprank huizen waar dat kan. Professionele medewerkers zorgen daarbij voor ondersteuning op maat, vanuit een christelijke levensvisie. Deeltijdwonen Woon je bij je familie thuis? Maar wil je wel regelmatig doordeweeks een paar dagen in een huis van Sprank komen wonen? Dat kan! Want Sprank heeft ook deeltijdwonen. Nieuwe projecten Ik zoek een appartement
Logeren
Logeren bij Sprank Sprank biedt aan thuiswonende kinderen met een beperking, de mogelijkheid om te komen logeren in een van de logeerhuizen. Voor de logé betekent dit: contact met anderen, leuke dingen doen en een huiselijke, christelijke levenssfeer. Voor u als ouder betekent dit: even ‘vrij’ zijn van de dagelijkse zorg en ondersteuning. Logeren bij Sprank kan een uitkomst zijn. Logeren is voor alle leeftijden. Biddinghuizen Biddinghuizen| Dalfsen Dalfsen|Logeerhuis De Sprinkplank Dordrecht Dordrecht| Drachten Drachten| Middelstum Middelstum Zuidhorn Zuidhorn| Op eigen benen Als je op jezelf gaat wonen is het goed om een aantal dingen zelf te kunnen. Bijvoorbeeld: hoe zorg ik dat ik er verzorgd uit zie, hoe doe ik de huishouding, hoe vul ik mijn vrije tijd in? Daarom biedt Sprank in enkele logeerhuizen een training ‘Op eigen benen’, passend bij het niveau van de deelnemers. Ik zoek een logeerplek
Ondersteuning
Gezinsbegeleiding Helpen, stimuleren, bijsturen, contact maken, je aandacht verdelen: een kind met een beperking opvoeden kan ingewikkeld zijn. Dan is het prettig om te weten dat Sprank u kan begeleiden met praktische pedagogische adviezen en ondersteuning. Individuele steun Bij Sprank willen we mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking waar nodig een duwtje in de rug geven, zodat zij een zo zelfstandig mogelijk bestaan kunnen leiden. Daarom kan ook de thuiswonende cliënt rekenen op individuele steun en begeleiding bij allerlei onderdelen van het leven.
Persoonlijke ontwikkeling
Lichaam & Liefde Seksualiteit is een vanzelfsprekend onderdeel van het leven. Het is een geschenk van God. Het is ook een onderwerp dat lastig bespreekbaar te maken is. Daarom vraagt het om speciale aandacht. Bij Sprank kunnen jongeren met een beperking tussen 12 en 20 jaar deelnemen aan de cursus ‘Lichaam & Liefde’.

Open plekken

Bent u op zoek naar een appartement met begeleiding? Sprank ontwikkelt nieuwe projecten waar u zich voor kunt inschrijven, maar ook op een aantal bestaande locaties zijn appartementen vrij:

Bedum (Locatie Steenuil)
Berkel en Rodenrijs
Bunschoten (Locatie Ark/Botter)
Hardenberg (Locatie Boterbloem, Vlasakkerkamp 7/9 en Vlasakkerkamp 3)
Hengelo (Nieuw project)
Ommen (Jacob Marisstraat 2)

Meer informatie
088 0070700 of intake@stichtingsprank.nl